Jesteśmy firmą rodzinną zajmującą się Nauką Pływania od ponad 15 lat. Przez te lata zdobyliśmy szerokie doświadczenie, zarówno w nauczaniu pływania jak również w organizacji tego procesu by był sprawny, efektywny i przyjemny.

W naszej misji dużą wagę przykładamy do kształtowania postaw prozdrowotnych, elementów związanych z bezpieczeństwem przebywania nad wodą jak również do profesjonalnego podejścia do bycia „ FIT”.

Wszelka aktywność w środowisku wodnym, niesie za sobą całą gamę korzyści zarówno na poziomie fizjologii jak i motoryki i psychomotoryki. Powoduje dotlenienie i uodparnia organizm, zwiększa jego wytrzymałość, usprawnia krążenie, pracę serca i płuc, zapobiega i koryguje wady postawy, harmonijnie rozwija całe ciało. Pływanie wpływa również korzystnie na ogólny rozwój psychofizyczny i sprawność dzieci, kształtuje podstawowe cechy motoryczne, wyrabia pożądane cechy osobowościowe np. odwagę czy zdyscyplinowanie.

Mając na uwadze dobro i satysfakcję naszych klientów oraz tempo nauczania tworzymy grupy w miarę jednorodne pod względem wieku i umiejętności, a następnie dobieramy odpowiedniego instruktora prowadzącego i program nauczania.

Dzieci wcześnie oswajane z wodą wiedzą jak się zachować nad otwartymi zbiornikami wodnym. Ponadto dzieci bez strachu potrafią cieszyć się i bawić w wodzie, która jest niewątpliwie ogromnym żywiołem.

Proponowany przez nas program zajęć ma na celu zapewnić dobra zabawę dla uczestników, atrakcyjną formę ćwiczeń mobilizującą do pełnego zaangażowania   ale również wysokie wartości dydaktyczno wychowawcze.

Cechy oferowanych zajęć:

  • Wykwalifikowana kadra instruktorska,
  • Innowacyjny program nauczania,
  • Zoptymalizowana wielkość grup,
  • Ćwiczenia dostosowane do wieku uczestników,
  • Atrakcyjna zabawowa forma zajęć.